De nagy móka lesz ez! 🙂
Nem is voltak kétségeim, hogy ez is szuper felújítás lesz. Meglepődtem, de a PS1 eredetije is igen jól néz ki, milyen durva lehetett a maga idejében.
Úgy érzem ez egy jó kis móka lesz osztott képernyőn! Szóval szerintem beszerzős lesz! 🙂
petrovicsz
7 éve, 4 hónapja és 2 heteDe nagy móka lesz ez! 🙂
totyak
7 éve, 4 hónapja és 2 heteNem is voltak kétségeim, hogy ez is szuper felújítás lesz. Meglepődtem, de a PS1 eredetije is igen jól néz ki, milyen durva lehetett a maga idejében.
warriorautobot
7 éve, 4 hónapja és 2 heteÚgy érzem ez egy jó kis móka lesz osztott képernyőn!
Szóval szerintem beszerzős lesz! 🙂