3 hozzászólás
  1. hellblade

    7 éve, 7 hónapja és 6 napja

    Ha ilyen lenne a játék grafikája,akkor érdekelne.. 😄

  2. mordorer

    7 éve, 7 hónapja és 6 napja

    A trailer jópofa de ezek a remasteredek az agyamra mennek.

  3. patrik94

    7 éve, 7 hónapja és 6 napja

    Jó a csaj, fos a játék.