4 hozzászólás
  1. kpal

    10 éve, 11 hónapja és 6 napja

    Pc-n atomzsír lesz ! 😄

  2. rdave

    10 éve, 11 hónapja és 6 napja

    WTF… Xbox One exkluzív? Újabb kamu reklám a Microsoftól… 😄

  3. paulmarlow

    10 éve, 11 hónapja és 6 napja

    Hol van még a pc-s kiadás? *sóhaj*

  4. supermanvsbatman

    10 éve, 11 hónapja és 6 napja

    Dejó pc-re is lesz *-*