Tegnap megvártam, nagyon pöpec lett ez az új pálya.
A skinek egész jó (kivéve Winston) már egyet meg is szereztem tegnap a nagy játszás közben. 😄
Viszont ha úgy nézzük a játékmód az sokat nem újít kb. csak más a külcsín. Horda mód más skinű ellenfelekkel.
A cuccok viszont nagyon jók!
santonio
8 éve, 2 hónapja és 2 heteGondolom ez a pálya benne is marad.
warriorautobot
8 éve, 2 hónapja és 2 heteTegnap megvártam, nagyon pöpec lett ez az új pálya.
A skinek egész jó (kivéve Winston) már egyet meg is szereztem tegnap a nagy játszás közben. 😄
Viszont ha úgy nézzük a játékmód az sokat nem újít kb. csak más a külcsín. Horda mód más skinű ellenfelekkel.
A cuccok viszont nagyon jók!
marduk
8 éve, 2 hónapja és 2 hetePayload pályává lesz átalakítva.