Én még mindig inkább az Injustice mellett maradok, pedig az nem is biztos, hogy jön pc-re, ez meg igen.
totyak
9 éve, 3 hete és 5 napjaÉn még mindig inkább az Injustice mellett maradok, pedig az nem is biztos, hogy jön pc-re, ez meg igen.