5 hozzászólás
  1. mordorer

    7 éve, 11 hónapja és 6 napja

    Ultramenőség!

  2. tommy

    7 éve, 11 hónapja és 6 napja

    Ez brutál! A hideg is kirázott!

  3. direktor

    7 éve, 11 hónapja és 5 napja

    Ez igen! Imádom! 🙂

  4. zender

    7 éve, 11 hónapja és 5 napja

    Ez valami elképesztő! 😮

  5. warriorautobot

    7 éve, 11 hónapja és 4 napja

    Ez az a zene amit ha meghallok akkor kiráz a hideg olyan zseniális!
    Imádom és zseniálisan adták elő!