14 hozzászólás
  1. wegh

    10 éve, 3 hete és 4 napja

    Aztakurva XD Elég durva…

  2. elisorne

    10 éve, 3 hete és 4 napja

    Hát igen vannak ilyen felfedezések 🙂 Én kiskoromban a vajas kenyeret akartam lejátszani a vhs-el 🙂

  3. elisorne

    10 éve, 3 hete és 4 napja

    Mondjuk lehet É-Koreai kém volt a kígyó 🙂

  4. rdave

    10 éve, 3 hete és 4 napja

    Erre miért nem gondolnak a konzol gyártok? Hihetetlen a hanyagságuk… Amúgy kellett neki PS4-gyel az esőerdő közepén játszani.

  5. marco

    10 éve, 3 hete és 4 napja

    Hmmmmm. Működött? 😮

  6. ipet

    10 éve, 3 hete és 4 napja

    Na basszus, mindjárt megnézem az enyémet. Nem találom az alsó szomszédot néhány napja.

  7. imperator

    10 éve, 3 hete és 4 napja

    Amerikában biztos bepereltek volna ezért valakit. 😄

  8. marduk

    10 éve, 3 hete és 4 napja

    Van ilyen. Egyes állatok félvezetőkké válnak elektromossággal működő gépekben. Egyik ismerősöm PC-jében egy patkány vált félvezetővé.

  9. elisorne

    10 éve, 3 hete és 4 napja

    Sajnos nem 🙁

  10. warriorautobot

    10 éve, 3 hete és 4 napja

    Hát szerintem nem kellene nyitva hagyni az összes ablakot és ajtót hogy mindenféle teremtmények bemásszanak!
    Még szerencséje volt a kígyóval ha egy jehova tanúja mászik bele akkor már csak a porig égetés az egyetlen megoldás!

  11. totyak

    10 éve, 3 hete és 3 napja

    Szerintem az a kígyó gyári alaptartozék, azért ilyen jók a PS4-ek, csak úgy siklanak 😄

    Mellesleg vajon működésre lehetett még bírni a gépezetet, vagy kuka? Azért a kígyó odakozmált kicsit az alaplapra.

  12. kpal

    10 éve, 3 hete és 3 napja

    Az szép lassan egy állatkert lesz benne 😄

  13. gd_balint

    10 éve, 3 hete és 3 napja

    A konzolja ugrott, de most játszhat kígyós játékot 🙂

  14. elisorne

    10 éve, 3 hete és 3 napja

    Ja most már PS4-re is elérhető a Snake hála az önfeláldozó kígyónak 😄