2 hozzászólás
  1. petrovicsz

    7 éve, 8 hónapja és 3 hete

    Az a levegőben bunyózás itt is… Rohadt gáz. 😄

  2. patrik94

    7 éve, 8 hónapja és 3 hete

    De nem tetszik, aztarohadt.