Gyönyörű az már biztos, de ezt át is kell azért majd ültetni. És az a meló inkább… 🙂
Szép-szép de kicsit olyan indie hangulata van a képeknek. Kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle.
mordorer
10 éve, 9 hónapja és 3 heteGyönyörű az már biztos, de ezt át is kell azért majd ültetni. És az a meló inkább… 🙂
zender
10 éve, 9 hónapja és 3 heteSzép-szép de kicsit olyan indie hangulata van a képeknek. Kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle.