2 hozzászólás
  1. rdave

    10 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Szétver mindenkit a koreai harcosamazon. 😄 (Bár elég kínai a stílusa, de nem azt írták… 😄)

  2. golem

    10 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Elég sok a verekedős játék újra! Reneszánszát éli a stílus! 🙂