Szétver mindenkit a koreai harcosamazon. 😄 (Bár elég kínai a stílusa, de nem azt írták… 😄)
Elég sok a verekedős játék újra! Reneszánszát éli a stílus! 🙂
rdave
10 éve, 4 hónapja és 4 heteSzétver mindenkit a koreai harcosamazon. 😄 (Bár elég kínai a stílusa, de nem azt írták… 😄)
golem
10 éve, 4 hónapja és 4 heteElég sok a verekedős játék újra! Reneszánszát éli a stílus! 🙂