De jó lesz ez, azt a mindenit!!!! 🙂
De várós!!! 🙂
Hát mondjuk nem lessz szarrá pimpelve az biztos! xD
golem
6 éve, 8 hónapja és 4 napjaDe jó lesz ez, azt a mindenit!!!! 🙂
zender
6 éve, 8 hónapja és 4 napjaDe várós!!! 🙂
vape
6 éve, 8 hónapja és 4 napjaHát mondjuk nem lessz szarrá pimpelve az biztos! xD