venoman
10 éve, 26 napjaA videós bemutató tetszik. Sajna az op rendszerem nem kompatible vele :-(
totyak
10 éve, 26 napjadrift3r91
10 éve, 26 napjaNa nálam ez a játék, illetve demó dönt el, hog ymennyire hajlandóak odatenni magukat Microsofték.
Az optimalizációra leszek kiváncsi. Ha a gépemen nem emgy maxon 60fps fullhd akkor megehetik a win storejukat. Steamhez nem nő fel soha, elég béna megkötések vannak. (borderless window vagy vsync)
drift3r91
10 éve, 27 napjamiertkellettaregbevezetes
10 éve, 27 napja****a .Örülök, hogy ingyé lesz
kpal
10 éve, 27 napjaLassan ideje W10-re frissítenem ,de csak 1-2 játék miatt , különben maradnék W7-en.
totyak
10 éve, 27 napjaNem is tudom erre mit mondjak. Öröm is, meg üröm is. Nyilván nem a legjobb, hogy only win10, viszont legalább jön, de biztos, hogy a QB-hez hasonlóan iszonyú gépigénye lesz. Az is jó, hogy ingyenes lesz, de közben meg ott motoszkál bennem, hogy ez csak egy darabja a játéknak, nem az egész. Végül az ingyenesség szerintem idáig tart, a többi tartalmat, ami One-on alap, azt gondolom komoly pénzekért adják majd. Mindegy, ajándék lónak nem nézem a fogát.
sarakrael
10 éve, 27 napjaEngem ez az ingyenesség érdekelne. Tényleg odaadják a vágott verziót úgy ahogy ingyen, vagy lesz egy free to play model, amiben fel lehet oldani dolgokat?
Santonio
10 éve, 27 napjaUpsz, kicsit durván néz ki!
Gólem
10 éve, 27 napjaEz baromi jó lesz! Király hogy változtattak rajta a One verzióhoz képest!