A sok trailercsinálás mellett azért remélem marad idejük a játékot is csiszolni. Nem akarok megint olyan patchet kapni egy AAA játékban sem ami kb. fél évre játszhatatlanná teszi a multimat.
Nem gondoltam hogy ezt fogom mondani de nagyon várom az új CoDot! 🙂
drift3r91
8 éve, 9 hónapja és 1 heteA sok trailercsinálás mellett azért remélem marad idejük a játékot is csiszolni. Nem akarok megint olyan patchet kapni egy AAA játékban sem ami kb. fél évre játszhatatlanná teszi a multimat.
tommy
8 éve, 9 hónapja és 1 heteNem gondoltam hogy ezt fogom mondani de nagyon várom az új CoDot! 🙂