Nem tudom eldönteni, hogy nyerészkednek a halálával, vagy tényleg egyfajta tisztelgés ez, de ki fogom próbálni.
Hát…. Szerintem ez nem tisztelgés, szimplán marketingfogás, és abból sem a legtisztább…
Nekem is erősen kettős érzésem van, de remélem csak én érzem rosszul és tényleg csak tisztelegnek.
golem
6 éve, 8 hónapja és 1 heteNem tudom eldönteni, hogy nyerészkednek a halálával, vagy tényleg egyfajta tisztelgés ez, de ki fogom próbálni.
mordorer
6 éve, 8 hónapja és 1 heteHát…. Szerintem ez nem tisztelgés, szimplán marketingfogás, és abból sem a legtisztább…
warriorautobot
6 éve, 8 hónapja és 1 heteNekem is erősen kettős érzésem van, de remélem csak én érzem rosszul és tényleg csak tisztelegnek.