3 hozzászólás
  1. golem

    6 éve, 8 hónapja és 1 hete

    Nem tudom eldönteni, hogy nyerészkednek a halálával, vagy tényleg egyfajta tisztelgés ez, de ki fogom próbálni.

  2. mordorer

    6 éve, 8 hónapja és 1 hete

    Hát…. Szerintem ez nem tisztelgés, szimplán marketingfogás, és abból sem a legtisztább…

  3. warriorautobot

    6 éve, 8 hónapja és 1 hete

    Nekem is erősen kettős érzésem van, de remélem csak én érzem rosszul és tényleg csak tisztelegnek.