3 hozzászólás
  1. kylx

    9 éve, 8 hónapja és 2 hete

    Amennyiben a játék VR-re is készül, nagyon veszélyes lesz. Úgy be fogja szívni az embereket a világába, hogy szabadulni alig lehet majd tőle.

    …tűken űlve várom 😄

  2. petrovicsz

    9 éve, 8 hónapja és 2 hete

    😮 😮 😮 NAGYON brutál! 😮

  3. totyak

    9 éve, 8 hónapja és 2 hete

    Valóban nagyon gyönyörű. Ha elég sok és változatos planéta lesz benne, szerintem nem lesz gond. Meg ugye, ha nem lesz full bugos.