Amennyiben a játék VR-re is készül, nagyon veszélyes lesz. Úgy be fogja szívni az embereket a világába, hogy szabadulni alig lehet majd tőle.
…tűken űlve várom 😄
😮 😮 😮 NAGYON brutál! 😮
Valóban nagyon gyönyörű. Ha elég sok és változatos planéta lesz benne, szerintem nem lesz gond. Meg ugye, ha nem lesz full bugos.
kylx
9 éve, 8 hónapja és 2 heteAmennyiben a játék VR-re is készül, nagyon veszélyes lesz. Úgy be fogja szívni az embereket a világába, hogy szabadulni alig lehet majd tőle.
…tűken űlve várom 😄
petrovicsz
9 éve, 8 hónapja és 2 hete😮 😮 😮 NAGYON brutál! 😮
totyak
9 éve, 8 hónapja és 2 heteValóban nagyon gyönyörű. Ha elég sok és változatos planéta lesz benne, szerintem nem lesz gond. Meg ugye, ha nem lesz full bugos.