4 hozzászólás
  1. paint

    10 éve, 2 hónapja és 2 napja

    Őszintén, nekem nagyon bejön ez a festményszerű grafika. Csak így tovább. 🙂

  2. ravor

    10 éve, 2 hónapja és 2 napja

    Az már biztos, hogy hullámzani jól fog 😄

  3. totyak

    10 éve, 2 hónapja és 2 napja

    Az a videó számomra értéktelen volt. Azt hittem, hogy mutatnak is valamit, de ezek csak pofáznak, a forráskódot írkálják és azt mutatják milyen hullámokat tudnak beállítani a vízen. Unalmas.

  4. warriorautobot

    10 éve, 2 hónapja és 1 napja

    Sokat nem tudok meg ebből a videóból a forráskódon kívül.