Durca, a jó GC (nem GameChannel😄) feeling megvan, bár néhol mintha csak egy régebbi rész lenne, a karakterek szépültek…Kíváncsi vagyok na..😄
Hű de rohadt látványos! 😮
Ha jó játékmenet lesz, ütni fog!
Szegény Batman szélmalomharcot vív ezekkel a rossz fiúkkal és lányokkal. Legyőzi őket, de a következő epizódban megint ott vannak 😛
És tényleg! 😄
brutálisan jó néz ki😮
” a sztorira koncentrál” 😄 miért…mire kellene?? 😄
willthawheel
11 éve, 4 hónapja és 7 órájaDurca, a jó GC (nem GameChannel😄) feeling megvan, bár néhol mintha csak egy régebbi rész lenne, a karakterek szépültek…Kíváncsi vagyok na..😄
vape
11 éve, 4 hónapja és 6 órájaHű de rohadt látványos! 😮
Ha jó játékmenet lesz, ütni fog!
totyak
11 éve, 4 hónapja és 6 órájaSzegény Batman szélmalomharcot vív ezekkel a rossz fiúkkal és lányokkal. Legyőzi őket, de a következő epizódban megint ott vannak 😛
zender
11 éve, 4 hónapja és 5 órájaÉs tényleg! 😄
supermanvsbatman
11 éve, 4 hónapja és 5 órájabrutálisan jó néz ki😮
1000feri
11 éve, 4 hónapja és 5 órája” a sztorira koncentrál” 😄 miért…mire kellene?? 😄