6 hozzászólás
  1. willthawheel

    11 éve, 4 hónapja és 7 órája

    Durca, a jó GC (nem GameChannel😄) feeling megvan, bár néhol mintha csak egy régebbi rész lenne, a karakterek szépültek…Kíváncsi vagyok na..😄

  2. vape

    11 éve, 4 hónapja és 6 órája

    Hű de rohadt látványos! 😮

    Ha jó játékmenet lesz, ütni fog!

  3. totyak

    11 éve, 4 hónapja és 6 órája

    Szegény Batman szélmalomharcot vív ezekkel a rossz fiúkkal és lányokkal. Legyőzi őket, de a következő epizódban megint ott vannak 😛

  4. zender

    11 éve, 4 hónapja és 5 órája

    És tényleg! 😄

  5. supermanvsbatman

    11 éve, 4 hónapja és 5 órája

    brutálisan jó néz ki😮

  6. 1000feri

    11 éve, 4 hónapja és 5 órája

    ” a sztorira koncentrál” 😄 miért…mire kellene?? 😄