2 hozzászólás
  1. kylx

    11 éve, 7 hónapja és 2 hete

    végre 🙂

  2. zender

    11 éve, 7 hónapja és 2 hete

    Az első részt még de szerettem… De a második már kimaradt. Jobb lett az elmúlt időszakban grafikailag vagy az maradt olyan mint amikor kijött?