végre 🙂
Az első részt még de szerettem… De a második már kimaradt. Jobb lett az elmúlt időszakban grafikailag vagy az maradt olyan mint amikor kijött?
kylx
11 éve, 7 hónapja és 2 hetevégre 🙂
zender
11 éve, 7 hónapja és 2 heteAz első részt még de szerettem… De a második már kimaradt. Jobb lett az elmúlt időszakban grafikailag vagy az maradt olyan mint amikor kijött?