Valószínűleg még nincs olyan állapotban. Majd ha ott az ideje, akkor megmutatják.
Nem sokat mutat mondjuk ez a trailer sem.
Talán nem is baj. Jobb ha akkor mutatják be rendesen, amikor már van mit bemutatni.
tommy
6 éve, 9 hónapja és 4 heteValószínűleg még nincs olyan állapotban. Majd ha ott az ideje, akkor megmutatják.
vape
6 éve, 9 hónapja és 4 heteNem sokat mutat mondjuk ez a trailer sem.
hentes
6 éve, 9 hónapja és 4 heteTalán nem is baj. Jobb ha akkor mutatják be rendesen, amikor már van mit bemutatni.