Kíváncsi leszek!
A Hearthstone nekem nagyon nem jün be és mivel gondolom valami hasonló készülne ezért örülök hogy örülnek de nem nekem fognak játék csinálni….
patrik94
7 éve, 5 hónapja és 3 heteKíváncsi leszek!
zender
7 éve, 5 hónapja és 3 heteA Hearthstone nekem nagyon nem jün be és mivel gondolom valami hasonló készülne ezért örülök hogy örülnek de nem nekem fognak játék csinálni….