Kurva jó a borítókép!
Nagyon bejövős a hangulat! 🙂
Szerintem ez egy az egyben Quantum Break, csak csajjal. Nem erőltették meg a fantáziájukat a srácok és lányok a tervezőasztalok mellett.
Nagyon látványos, rohadtul bejön!
petrovicsz
7 éve, 10 hónapja és 2 heteKurva jó a borítókép!
fighterlaci
7 éve, 10 hónapja és 2 heteNagyon bejövős a hangulat! 🙂
totyak
7 éve, 10 hónapja és 2 heteSzerintem ez egy az egyben Quantum Break, csak csajjal. Nem erőltették meg a fantáziájukat a srácok és lányok a tervezőasztalok mellett.
vidoros
7 éve, 10 hónapja és 2 heteNagyon látványos, rohadtul bejön!