ID-vel közösen elég ütős lesz 😉 Minőségre nem lehet panasz ,az meg hogy pörgősebb annál jobb.
Érdekes párosítás de biztos ütős lesz.
Nekem ezek az óriás rákok, meg óriás pók és skorpió meg hangya ellenfelek nem nagyon jönnek át..
Ha az ID segített, akkor nagy bah nem lehet.
kpal
10 éve, 9 hónapja és 2 heteID-vel közösen elég ütős lesz 😉 Minőségre nem lehet panasz ,az meg hogy pörgősebb annál jobb.
mordorer
10 éve, 9 hónapja és 2 heteÉrdekes párosítás de biztos ütős lesz.
god
10 éve, 9 hónapja és 2 heteNekem ezek az óriás rákok, meg óriás pók és skorpió meg hangya ellenfelek nem nagyon jönnek át..
totyak
10 éve, 9 hónapja és 2 heteHa az ID segített, akkor nagy bah nem lehet.