Hát ez rohadt jó volt. Alapból nem szeretem azt a stílust de ez nekem tetszik!🙂
Szép lett ez a rész is! Van egy egyedi hangulata a grafikának.
mordorer
11 éve, 2 hónapja és 3 heteHát ez rohadt jó volt. Alapból nem szeretem azt a stílust de ez nekem tetszik!🙂
zender
11 éve, 2 hónapja és 3 heteSzép lett ez a rész is! Van egy egyedi hangulata a grafikának.