2 hozzászólás
  1. mordorer

    11 éve, 2 hónapja és 3 hete

    Hát ez rohadt jó volt. Alapból nem szeretem azt a stílust de ez nekem tetszik!🙂

  2. zender

    11 éve, 2 hónapja és 3 hete

    Szép lett ez a rész is! Van egy egyedi hangulata a grafikának.