Kurva jó az alapot is nagyon bírtam!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egy jó stratégia mindig jöhet!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Köszi az infót már csapatom is lefele.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Igen sokan játszanak ilyen értelmetlen "játékokkal" egyébként, én nem vagyok meglepve.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egész hangulatos lett a trailer.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon jól hangzik, örülnék ha visszatérnének a gyökerekhez.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem sok fantázia kellett hozzá a Nioh után :D de nyilván nagyon bejön.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!