Manapság nagyon félremennek a horrorok... :( Nincs egy Hitchcockunk vagy egy Richard Donnerünk. M. Night Shyamalan mondjuk szerintem iszonyat jó, talán ő az egyetlen jó…
Manapság nagyon félremennek a horrorok... :( Nincs egy Hitchcockunk vagy egy Richard Donnerünk. M. Night Shyamalan mondjuk szerintem iszonyat jó, talán ő az egyetlen jó…