Na ha le is megy félárra, akkor ezt már érdemes lesz beszereznem.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mikor lesz olyan hogy ki kell nyírni a Mikulást? Az lenne csak az event. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na fene :o ingyen? Az nagyon király.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagy kár, pedig felcsillant a remény!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sajnos ez borítékolható volt...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!