Köszi a munkásságod, nyugodj békében!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az igen. :O Nagyon beindult ez a biznisz. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Gondolom valami rövid egy két órás móka lesz...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Úgyis olyan kevés ilyen játék van... :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Imádom a PS4-em, de az Xbox kontroller valahogy sokkal jobb. Lophatnának kicsit... ;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát ez elég szar anyag lett megint. Remélem a játék jobb lesz...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De kemény hogy a The Outer Worlds is ott van. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!