Hát akkor lehet hogy Xboxnál már rögtön csak az új konzolra jön.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekik anyagilag biztos jobb lesz így, de mi játékosok örültünk volna egy nagy pakknak azt hiszem. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Elég is a fullhd szerintem, a legtöbb esetben. Engem nem kapott el a 4K őrület...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A zene minőségi lesz, az biztos.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem nem tűnik olyan rossznak...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Trailer alapján bizony nem rossz!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hehe, azt én is nagyon bírnám, de nem lóg a bilibe a kezem! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Érdekes hogy nem adják fel ezt a vonalat. :O Azt hittem, kapufa.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hű de ritka madár ez a stílus konzolon! :O Ráadásul a CIV az egyik legjobb. PC-n toltam, konzolon már nem fogom, de aki kihagyta, pótolja!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!