Nem lenne meglepő, a mobilosban benne is van. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ennyire nehéz dolog dumálni? :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Amilyen szarul indult, mostanra annyira összetett lett ez a játék. Nem gyenge fejlődés. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
:O Az igen. Bár érteném a sikerét.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De jó lehetett! :O Seagal a szemével öl! xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ügyes húzás, nem mondom. :) Nyilván már félig kész legalább.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Most ezt nem értem. Kiadják a játékot, amihez hozzácsapják a DLC-t. De a DLC öt euro. És mennyi a játék? És ha hozzácsapják, miért van…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!