Ez nagyon jó hír nekünk, játékosoknak. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem is tudtam hogy ez lett a leggyengébb. :O Nem fogyott vagy mi?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jó lenne már végre egy igazán ijesztő horror...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez bizony jó hír, reméljük nem is kell majd éveket várni rájuk.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Talán elképzelhető hogy a következő évtizedben csinálnak egy játékot is? xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem is kell hogy felérjen az E3-hoz, a kettőnek semmi köze egymáshoz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon jó hír, reméljük sikerrel jár!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Gondolom, olyan nagyon azért senkinek nem hiányzik egy új epizód...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!