de szemetek..:) kifizetted,szóval oda kellet volna adniuk... anno én is ps3-ra megvettem a prototype-ot 5 forintért... kifizettem és meg is kaptam.:)
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Szinte ingyen lehetett Metro Last Light-ot venni
Deadpool
Call of Juarez: Gunslinger
Megjelenési dátumot kapott a Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure
Maszk, kesztyű és még pénztárca is lesz a Payday 2 gyűjtői kiadásában
ha lesz itt is magyarországon gyüjtői változata és ha max 20 k alatt van az ára akkor be fogok rá fizetni!:)
Itt a legfrissebb GTA 5 gameplay videó!
Remélem xbox360-on is így fog kinzéni mint a ps3-as változat:) Nagyon váratós az egész,és eddig örülök hogy van egy konzolom... legalább tudom élveni normálisan majd…
GTA 5: Ezernyi lehetőségünk lesz a járművek átalakítására
Na én magában a san andreast utálom... nem bírom benne hogy menni kell ide meg oda gyúrni,stb.. remélem azért másabb lesz a gta5-ben... a kocsi…
A jövő fejlesztői már most megismerkedhetnek a PlayStation 4-gyel
Hivatalosan is megjelent a Dota 2!
őő akkor akinek betaban volt meg az most teljesbe tolhatja? amúgy meg akkor mi volt az a 10 eurós ár amit láttam nemrég steamen?:)