kapós lesz,aztán nehogy csalódjanak benne
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
majd meglátjuk mi sül ki belőle...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
várjuk... épp pár másodpercel e hír után tettem ki a blogomat is ami ugyan erről szól:):P
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nem rossz,de nekem a war Thunder jobban bejön... az is repülős és nekem a grafikája is jobban bejön..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szeptembertől elkezdem a gyüjtést ps4-re:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
na ez most komoly? akkor be kell szereznem majd egy ps4-et mert ez a játék KELL NEKEM!!!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ez felfoghatatlan hogy miért van ez... talán mert jó a játék?:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én nagyon örülnék mert akkor vennék ps4-et és billentyűvel tolnám neki!!!:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
igen nincs még summer sale... szóval biztos forrásból néztem hogy junius 4 lesz a summer sale... szóval nem tudom most mi a frász van... utólag…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!