nekem a rio verzió van meg,persze nem eredetiben:) Ezért a játékért nem fizetnék max akkor ha a steamen látnám kb 2,5 euroért,akkor szivesen megvenném
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Az Angry Birds a kalózkodás elsőszámú célpontja Kínában - És a Rovio örül ennek
A kalózkodás "alapvetően nem jelent problémát a Valve számára" - állítja Gabe Newell
Samsung Galaxy Note teszt
Pletyka: Már zajlanak a Half Life 2: Episode 3 szinkronjainak felvételei
A Robomodo fejleszti a Tony Hawk Pro Skater HD-t
Samsung Galaxy Note teszt
Olyan értelmetlen több százezret kiadni egy "okos" telefonért.. annyira való a mobil hogy telefonáljunk vele.. Ha egyszer én lennék magyaroszág vezetője,betiltanám az összes ilyen idióta…
Nadirim - hivatalos játék videó és új funkciók
Pletyka: Már zajlanak a Half Life 2: Episode 3 szinkronjainak felvételei
az így nem jó... nem képesek a hl3-at megcsinálni.. én ezért nem fogok kiadni 5ezret hogy 4 óra altt kivigyem..