De mi másnak lehetne? Késnek vele több ezer évet és még el is rontják? Hát menjenek a .......(xyz-be) :D
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Holnap érkezik a következő Duke Nukem Forever DLC csomag
Holnap érkezik a következő Duke Nukem Forever DLC csomag
Jó reggelt muzsika!
VGA 2011: Bejelentették a Command and Conquer: Generals 2-t!
Mondhatom azt hogy totálisan várom? Az egyetlen startégiai rész amit szeretek., szóval ha olyan lesz mint az 1 akkor tuti érdeklödő leszek rá..
Jó reggelt muzsika!
Hétvégi elfoglatságom
Left 4 Dead Film TEASER
Need for Speed The Run
Need for Speed The Run
hát ez elég kutyagumi lett így szépen mondva... Nfs hp az utolsó jó nfs ami megjelent... azóta kula kulahátán,és a pro street,és az undercover már…