Legalább nem irreálisan drága. Manapság már az is nagy dolog!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Eleve hülyeség ez a konzolexkluzivitás dolog. Nem ez dönti el milyen konzolt veszünk...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Eleve így kéne minden játékkal. Kikészít ez a folyamatos csak digitális dolog...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az egyik legértelmetlenebb dolog volt. A Kinect a másik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Miért kellett volna? Ez egy hír, ami egy aktuális dologról szól, nem egy kibaszott alamanch. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Reméljük nem lesz csalódás, de tény hogy egyre bizalomgerjesztőbb a dolog. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez lesz az egyetlen értelmes dolog benne. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egy kissé illegális szaga van a dolognak... :P
Klikk a teljes hozzászóláshoz!