Szerintem nem csak a magam nevében beszélek mikor azt mondom nem nagy kár érte.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondanám hogy keményen odatették, de rohadtul nem. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az mondjuk elég merész húzás. :O Hát ők baszták el.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Azta. :O Mondjuk ez azért engem meglepett. Azt hittem, minden pixele siker....
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem vagyok meglepve amúgy. Mondjuk én amúgy se csíptem.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Még ha egy hét lenne azt mondom oké...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk ha ilyen sikeres amit csinált, nem is csodálom.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem nem sokaknak hiányzik mondjuk.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!