Mondanám hogy kíváncsian várom de hazudnék. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Miért nem tudnak normális nevet adni ezeknek a monitoroknak...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
#kep#https://kb.perpendicularangel.com/images/1/16/Shut-up-and-take-my-money.gif#kep_vege#
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
250 nit nagyon kevés szerintem, azért nagy kár. Mondjuk játékhoz sokszor nem kell több.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Wonde Womanért nem hiszem hogy kár, ellenben a Monolithért nagyon.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Monolith jó volt, nagyon sajnálom.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kemény hogy tök ugyanaz mint a Patapon, csak színes. :D Mondjuk legalább biztosra mennek.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az mondjuk kemény, ha tényleg nyúlják a formát! :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát az mondjuk igen jól hangzik!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!