Virtuális valóságot ad a Codemasters a GRID Autosport-hoz

2014. október 08.
2.1221
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Manter profilja, adatai
Manter
A Codemasters egy lépéssel közelebb viszi a játékosokat az élethű autóversenyezéshez a virtuális valóság segítségével, ugyanis egy új GRID autóverseny patch egy kísérleti VR támogatást tesz elérhetővé.
 

Ma egy blogbejegyzésben a GRID Autosport fejlesztője, a Codemasters, megerősítette, hogy nagyon hamarosan egy frissítésben támogatás érkezik a virtuális-valóság rendszerű Oculus Rift-hez. Ezt mondta Ben Walke, közösségi menedzser.

Régóta piszkálja az agyunkat a VR és most elértük azt a szintet, hogy úgy gondoljuk, egészen jól működne. És úgy döntöttünk lehetővé tesszük, hogy ti magatok tapasztaljátok ki. Ez csak egy kísérleti támogatás, így előfordulhat, hogy néhány játékon belüli opció megváltoztatása összeomláshoz vezethet. Ugyanakkor kipróbáltuk a DK1-et és a DK2-t egyaránt, és a kibocsátott támogatáshoz az SDK 0.4.1- et használtuk, ami tartalmazza a Direct to HMD renderelő módot, éppen úgy mint a kibővített asztali módot. Mi a Direct to HMD mód használatát javasoljuk.

A patch letöltése után érdemes elolvasni a weboldalukon megtalálható leírást a használati tudnivalókról.
4 hozzászólás

drift3r91

10 éve,

Kiváncsi vagyok a végleges cuccokkal hogy műxik majd.

válasz erre

totyak

11 éve, 7 hónapja és 18 napja

Ezt se sokan fogják tudni kipróbálni.

válasz erre

bekecs

11 éve, 7 hónapja és 18 napja

Na ezt nagyon kipróbálnám élesben!

válasz erre

juhaszandor

11 éve, 7 hónapja és 19 napja

Jó így, hogy megcsinálták hozzá a támogatást, de elég félkész, hogy ha nem lehet az opciókat megváltoztatni, mert összeomlik.

válasz erre
GRID: Autosport
14.490 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profiljarDAVE profiljamarco profiljamarco profilja