Nyilvánvaló tény, hogy a többi Lego játéknak sem kellett szégyenkeznie a pénztáraknál és a rajongók előtt sem, de azért a Lego Star Wars-ok toronymagasan vitték a prímet. Talán éppen ezért, talán valami más miatt, de az MCV magazin értesülései szerint a Traveller's Tales a jövőben újabb kockásított Csillagok Háborúja epizódot tervez.
Az említett lap természetesen nem kívánta megnevezni forrásait, de megnyugtatott minket azzal kapcsolatban, hogy hivatalos informátoroktól kapták a fülest.
Ebből azonban a terveken túl semmiféle konkrét információt sem tudtunk meg egy esetleges újabb Lego Star Wars-ról, csak azt, hogy a LucasArts már leharcolta kötelező köreit ezzel kapcsolatban, az ihletet pedig az Electronic Arts MMO-ja, a Star Wars: The Old Republic adta.
Talán egy Lego Star Wars Online elkészítése a cél? Talán nagy dolgok vannak készülőben!