Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A HyperX itthon is rendkívül népszerű márka, a kínálatukban pedig nem csak asztali gépekbe szánt hardverek és gamer perifériák kaptak helyet, hanem foglalkoznak például laptopokba és kisebb gépekbe szánt modulokkal is. A laptopok kapcsán sokan egyáltalán nem terveznek bővítést a vásárlás után, így előtte költenek inkább több pénzt, azonban bizonyos esetekben költségkímélőbb lehet az otthoni bővítés. A HyperX Impact család SO-DIMM moduljai remek alternatívát kínálnak, nemrég pedig a kapacitás terén történt egy fontos frissítés.
A SO-DIMM modulos gépekben ugyanis sokszor igencsak korlátozott a foglalatok száma, így aki több memóriát szeretne, annak nagyobb modulokra van szüksége. A HyperX nemrég egy 16GB-os opcióval bővítette a családot, melyet párosával vagy négyesével is meg lehet vásárolni.
santonio
10 éve, 3 hónapja és 1 órájaOhh, ez sokaknak nagyon jó lesz!
kpal
10 éve, 2 hónapja és 4 heteEttől táltosodik vas. 😄
totyak
10 éve, 2 hónapja és 4 heteVajon mikor jön el az idő, hogy a külső VGA mellett külső memóriákat is köthetnk egy notira?
warriorautobot
10 éve, 2 hónapja és 4 heteAz enyémben inkább VGA-t kellene cserélni mert az Intel HD Grafika hogy is mondjam… nem a legcombosabb 🙁