Több DC univerzumos játékon is dolgozik a Warner Montreal

2011. december 13.
3.1281
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Nem titkoltan a Rocksteady által készített Batman-sorozat sikerei miatt, a Warner Montreal bejelentette, hogy több DC univerzumon alapuló videojáték fejlesztési munkálatait is végzi a csapat a háttérben, ezekben a pillanatokban már legalább kettőét.
 

A stúdió vezére, Martin Carrier úgy nyilatkozott a Canadian Business-nek, hogy szoros együttműködésben vannak a DC Comics-szal, ami várhatóan sikeres végkifejletet is eredményez majd a jövőben.

Martin elárulta, hogy rengeteg energiát fordítanak ezekbe a projektekbe, amelyekkel nem csak az AAA kategóriás, hanem a casual online piacra is szeretnének betörni. Lehet csak mi vagyunk túl sztereotip alkatok, de számunkra igencsak az egyéni ötletek hiánya, az utánzás, illetve a hirtelen meggazdagodás bűze áramlik a Warner Montreal szavai mögül. A múltban ugyanis nem egy, sőt nem kettő DC univerzumos videojáték készült már, többségük óriási bukással, így fogalmunk sincs, hogy miért hiszi azt a montreali Warner, hogy nekik összejöhet az, ami a Rocksteady-nek a vérében van? Mi természetesen a legjobbakat kívánjuk a projektek számára, hiszen szuperhősökből sosem elég, de egy adott divathullámot meglovagolni ritkán tűnik jó ötletnek.
9 hozzászólás

Braddock

14 éve, 8 hónapja és 13 napja

A batman kivételével eddig mind fos volt szóval nem tudom hogy mi fog ezek után változni!

válasz erre

Kekmedve

14 éve, 8 hónapja és 14 napja

Ha ráfanyalodnék, biztos gonosz lennékröhögő smiley MUHAHAHAHA

válasz erre

banane1997

14 éve, 8 hónapja és 14 napja

Playstation 3 on le lehet tölteni a DC Universe Onlinet aki szereti az MMORPG játékokat azoknak ajánlom ps en 15gb pc re 12,5Gb ha jól tudom de a ps3 on 15Gb az biztosröhögő smileyröhögő smiley

válasz erre

BDSAeron

14 éve, 8 hónapja és 14 napja

hát nem azért de batmanen kívül nem sok szuperhőst szeretek, úgy hogy nem valószínű hogy ezeket kipróbálnám

válasz erre

Szaby1980

14 éve, 8 hónapja és 14 napja

Jó lenna, ha vmi megoldást is adnának a játékukra:kilépéskor elveszik a mentés. ez viszont szívás

válasz erre

Johnnnnny

14 éve, 8 hónapja és 14 napja

hát, ha vmi olyan szintű dolgot adnak ki mint a batmanek akkor jöhetröhögő smiley

válasz erre

Alcatraz

14 éve, 8 hónapja és 14 napja

Várjuk a gameket röhögő smiley

válasz erre

Shade

14 éve, 8 hónapja és 14 napja

Én speciel utálom a DC universet röhögő smiley...szuperhősök **** ruciban.

válasz erre

Vendég

14 éve, 8 hónapja és 14 napja

Csipem a szuperhősös játékokat!mosolygó smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja