Super Smash Bros és az érinthetetlen Pac-Man-ek esete

2015. január 04.
2.0771
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
darkomen profilja, adatai
darkomen
Gondolom elég sokan találkoztak már azzal az idegesítő jelenséggel, hogy egy online játékban olyan játékossal kerül össze az ember, aki a játék valamilyen hibáját kihasználva győz.
 

Ez a Super Smash Bros.-t sem kerüli el, hiszen aki otthon van a játékban annak biztos ismerős lehet a Luigi Ladder, amit szerencsére javítottak a fejlesztők.

Most ismételten felbukkant egy hasonló kaliberű hiba, melynek köszönhetően a 2v2 For Glory meccsek könnyen megnyerhetőek.

Nézd nagyban ezt a videót!




Mint látható a trükkhöz 2 Pac-Man-re van szükség. Pac-Man különleges képessége az úgynevezett Pac-Jump, mely egy trambulint hoz létre.
A játékosok a Pac-Jump segítségével juthatnak minél magasabbra, ugyanis miközben a levegőben vannak egymásnak hozzák létre a trambulinokat.

Az egyik buktatója a dolognak, hogy a B-gomb nyomogatása nem elég a trükkhöz, ugyanis a játék 45 másodperc után automatikusan kidobja a játékost, így más gombokat is igénybe kell venni.

A közösség nem nagyon örül egy ilyen hiba felbukkanásának, ugyanis így hamar elmegy a kedve az embernek a játéktól amíg nem jön javítás, ami lehet nem is fog érkezni, ugyanis még december közepén jelentette be Masahiro Sakurai, hogy ő már nem igazán szeretne javítást kiadni a Super Smash Bros.-hoz.

Azért ha valaki ki akarja próbálni a dolgot, akkor online meccsen csak saját felelősségére ugyanis elég hamar ban-hullám indulhat el ezzel kapcsolatosan.
3 hozzászólás

C64 fun

11 éve, 4 hónapja és 11 napja

Utálom a cheaterket. Nem csak a saját játékukat teszik tönkre, hanem mindenkiét.

válasz erre

rDAVE

11 éve, 4 hónapja és 11 napja

De genyóság így játszani. röhögő smiley

válasz erre

totyak

11 éve, 4 hónapja és 11 napja

Azért a játékos még mindig egy igazán kreatív csoport. Mindig megtalálják a kiskapukat.

válasz erre
Super Smash Bros
15.999 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profiljatotyak profiljaBotyi profilja