Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Igencsak jó hírekkel szolgálhatunk azoknak a játékosoknak, akik már korábban kiszemelték maguknak a Nintendo 2DS-t - avagy a 3DS olcsóbb és néhány opciójától megfosztott változatát -, lévén a japánok egy csábító bundle csomagot szeretnének behozni Európába az ünnepekig. Ennek köszönhetően a karácsonyfa alá már odatehetjük majd a Pokémon X & Y 2DS bundle csomagot, egy holland online áruház legalábbis listájára tűzte azt a pakkot, ami korábban csak Dél-Koreában került forgalomba.
A kérdéses internetes áruház listázására a Nintendo még nem reagált, de mivel később több bolt is előrendelhetővé tette az utóbbi évek egyik legsikeresebb Pokemon-játékával ellátott Nintendo 2DS bundle csomagot, sőt mi több, már angol dobozképünk is van hozzá, ezért szemernyi kétségünk sincs afelől, hogy karácsonyra Európában is kapható lesz a kérdéses pakk.
totyak
12 éve, 6 hónapja és 3 heteAnnyira rút ez a konzol. Maradni kellett volna az összecsukható kialakításnál.
lolz
12 éve, 6 hónapja és 3 heteNekem se tetszik.:s
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 2 heteA kinézet a kisebbik baj, a nagyobbik az, hogy nincs nagy árkülönbség itthon a 3DS meg a 2DS között. Vagyis ez a bundle is olyan árkategoriában lesz ami keveseket hoz majd lázba.
fantis6
12 éve, 4 hónapja és 3 heteszerintem nem rossz csomag