Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az augusztusi bejelentés óta nem mondhatnám, hogy el vagyunk árasztva információkkal az új Overlord kapcsán. Aki mellett elhaladt volna a játék, annak összefoglalva elmondanám, hogy ez az a játék volt, ahol tényleg határtalanul gonoszkodhattunk. Mi voltunk a csúnya szóval sötét nagyurak és fantasy környezetben fosztogathattuk a környéket, miközben nagyokat röhögtünk az enyhén szólva is morbid poénokon. Már aki nevetett rajtuk persze. Jó hír, hogy az első rész történetének megalkotója lesz a felelős a folytatás sztorijáért is, szóval készíthetjük a vicces cigit, lesz itt móka és kacagás.
Mint a hír címében is említem, érkezett két új screenshot a játékról, ami nem sok, de aki szerette az első részt és várja a másodikat, bizonyára ennek is nagyon örül. A fotókról még annyit, hogy egyenlőre nem in-game felvételek, de szerény véleményem szerint ennek is elérkezik hamarosan az ideje. A screenek alapján akinek bejött az első rész, annak ez sem fog csalódást okozni, hiszen ha nem is futás közben látjuk a gonoszkodásokat, az idétlenkedés már most átjön és ez előre is pozitív. Várhatóan 2009-ben újra belekezdhetünk a kalandos gonoszkodásokba, várhatóan rengeteg újítással. Bővebb információ később…
vendeg
17 éve, 1 hónapja és 2 heteSzerintem király , nekem megvolt az 1 és elégedett voltam vele , nagyon várom .😎😮😄
vendeg
17 éve, 1 hónapja és 2 heteBocs nem megvolt hanem megvan és nem elégedett voltam vele hanem elégedett vagyok vele .
vendeg
17 éve, 1 hete és 5 napjaatomkirály!
nekem meg van a demo az is naon jó😄😎😄
vendeg
17 éve, 1 hete és 8 órájafarok, ha megVOlt, az azt jelenti, nincs már meg. egyébként a magyar helyesírás szabályai szerint jól fejezte ki magát a tiszt. hozzászóló.
riszpekt
ZeeO
tibit
17 éve, 1 hete és 8 órájaAz első kettő hsz. egyazon személytől származik, szóval kijavította magát, leave him alone bastard!🙂
vendeg
16 éve, 10 hónapja és 1 heteLesz a kettőnek kiegészitő?