Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Ha valakinek még nem esett volna le, akkor mi most nyíltan kimondjuk, megértettük miért kellett annyi bejelentést megejteni a nagy cégeknek még az E3 előtt. A válasz egyszerű, feltehetően nem lett volna elegendő idő egyik nagy névnek sem minden egyes címét komolyabban bemutatnia. Ezért lepleződött le idő előtt a LittleBigPlanet 2 is, amelyről így csak érintőlegesen hallhattunk a Sony konferenciáján, de szerencsére azért újdonság is jutott róla az E3-on, így megtudtuk például, hogy mikor kíván a boltokba kerülni a kész változat.
Sajnos pontos datálásunk egyelőre nincsen vele kapcsolatban, de annyit már biztosra vehetünk, hogy az idei esztendőben, azon belül is novemberben számíthatunk a LittleBigPlanet 2 érkezésére, kizárólag PlayStation 3 masinákra. Ez több, mint jó hír a mai napon!
shadow_1
16 éve, 1 hete és 3 napjakomoly kis játék ez fölleg gyerekeknek 😄 a rajongok most biztos sikitoznak örömükben
shade
16 éve, 1 hete és 3 napjaKétlem, hogy lennének rajongói. Akinek tetszik az már elve vagy nemnormálisa vagy elmebeteg. Tudod, mint a Michael Jackson fanok.
maniac
16 éve, 1 hete és 3 napjaAkkor én nyilván nem vagyok normális, mert LittleBigPlanet rajongó vagyok… Bocs! Pff, viccesek vagytok…
marco
16 éve, 1 hete és 3 napjaShade, ez engem is sziven talált. A LBP nagyon nagyon jó játék, vér nélküli szórakozás. És MJ zenéjét is nagyon szerettem / szeretem…😕
gar
16 éve, 1 hete és 3 napjaFeltételezem, még az életben nem játszottál vele.