Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Életünk során tanúi lehettünk már néhány különös és nem éppen egyértelmű húsvéti tojásnak, de ez a Modern Warfare 3-ban lelt példány egyenesen megmagyarázhatatlan - egyelőre. Néhány játékos egy nem éppen közkeletű Easter Egg-re bukkant a Modern Warfare 3 egyik mapján - küldetésén, ami azt illeti -: a húsvéti tojásnak egy kétdimenziós, falfirka-szerű medve képezi tárgyát, méghozzá tütüben. Állítólag már többen is kipróbálták a dolgot, s a videó alapján is van okunk azt feltételezni, hogy ez igaz... bár hogy milyen jelentéssel bír, milyen üzenetet hordoz ez az alaposan eldugott tojás, nos arra eddig senki sem tudott választ adni.
Minthogy mi homlokunkat ráncolva állunk a jelenség előtt, rajtatok a sor, hogy megdolgoztassátok agytekervényeiteket: szerintetek mire vélhető ez a fura Easter Egg? A komment szekcióban várjuk a válaszokat.
Legutóbb a Battlefield 3 egyik pályáján fedeztek fel egy erősen Easter Egg szagú számsort, mely feltételezhetően egy majdani FPS előszeleként is felfogható.
vendeg
14 éve, 3 hete és 4 napjaKurva nagy!:d:d:d
vendeg
14 éve, 3 hete és 4 napjaAzta!🙂🙂🙂🙂
vendeg
14 éve, 3 hete és 3 napjaA marha ! 😄 Észre se vettem volna!🙂
braddock
14 éve, 3 hete és 3 napjaÉrdekes!
neurotic
14 éve, 3 hete és 2 napjaEz nem más mint egy elcseszett textúra. Látszik, hogy a falra akarták tenni a házon kívülre, mert ott van egy kb akkora üres placc. Szóval nem easter egg, csak simán egy bug 🙂
vendeg
14 éve, 3 hete és 2 napjaLehet, igazad van…
sasikaa
14 éve, 3 hete és 1 napjaBug ez nem easter egg…
vendeg
14 éve, 3 hete és 1 napjaszerintem nem
vendeg
12 éve, 10 hónapja és 6 napjaValakinek meg van az MW3?? Ha igen! Jó játék érdemes meg venni?🙂
vendeg
12 éve, 10 hónapja és 6 napjaWii-re!!!!
vendeg
12 éve, 10 hónapja és 6 napjaWii re persze…😄