Megújult a Zandagort, itt az új forduló

2010. december 16.
2.9521
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
marco profilja, adatai
marco
Több, mint egy éve adtunk először hírt a Zandagort online sci-fi játékról.

Azóta lement két forduló, és a tapasztalatokból komoly változások születtek. Minden háborús mmo játékban probléma, hogy vagy túl aggresszív, és akkor a gyengébb vagy kevésbé aktív játékosoknak esélyük sincs, mert legyilkolják őket, vagy túl sok védelem van beépítve, ami ellehetetleníti a hódításokat. Fontos tehát a helyes egyensúly megtalálása. A másik, minden online játékot érintő probléma a csalások kérdése. Ez vagy folyamatos felügyeletet igényel, ami egyrészt drága (és még az ingyenes játékokat is valamilyen módon a játékosok tartják el), másrészt lehetőséget ad a kivételezésre, a moderátorokkal való barátkozásra.

A Zandagort inkább azirányba ment el, hogy a csalással elérhető előnyöket szüntesse meg vagy legalábbis korlátozza. Mindezt úgy, hogy közben a tisztességes játékosok lehetőségeit se szűkítse be túlzottan.

Fontos újítás a játék egyszerűsítése és a helprendszer átalakítása. Ez elsősorban azokat érinti, akik még soha nem játszottak a Zandagorttal. Mivel meglehetősen összetett játékról van szó, aminek az alapjait napok, a mélységeit hetek alatt lehet csak elsajátítani, fontos hogy minden segítséget megkapjanak hozzá a játékosok. A wiki alapokon létrejött Encyclopaedia Zandagortica (Zandagort.hu/wiki/Kezdőlap' target='_blank' rel='nofollow'>http://Zandagort.hu/wiki/Kezdőlap) pontosan ezt a célt szolgálja.

Közben az angol fordítás is készül, így hamarosan külföldről is csatlakozhatnak új játékosok.

A harmadik fordulóra regisztrálni péntek este 6-tól a Zandagort.hu (Zandagort.hu/' target='_blank' rel='nofollow'>http://Zandagort.hu/) címen lehet.
8 hozzászólás

Vendég

13 éve, 4 hónapja és 3 napja

Nagyon jó a játék. Csatlakozz!

válasz erre

Vendég

13 éve, 10 hónapja és 23 napja

Zandagort nagyon jó játék tudom mivel ez lesz a 3szerver pl említem a chatet amin keresztül minden játékossal tudsz beszélni,segítséget kérni, a játékban balu3 vagyok.

válasz erre

Vendég

13 éve, 10 hónapja és 24 napja

Mondjuk a Zandagort szerintem annyira nem bonyolult, mint egy Wow. Igaz, csak képeken láttam, meg elolvastam néhány ismertetőt róla, de szvsz ez egy elég letisztult játék.

válasz erre

Lac

13 éve, 10 hónapja és 24 napja

Vendég írta:
Érdemes lenne regelnem, mert érdekel, csak az a baj ezekkel az online játékokkal, hogy rohadtul leköt hetekre... Anno wowwal is megszívtam, negyed évig zombultam. Aztán inkább lemondtam.
Elnézve a fanatikusokat a negyed év még egész szép eredmény, hamar kitaláltál az útvesztőből!

válasz erre

Vendég

13 éve, 10 hónapja és 24 napja

Érdemes lenne regelnem, mert érdekel, csak az a baj ezekkel az online játékokkal, hogy rohadtul leköt hetekre... Anno wowwal is megszívtam, negyed évig zombultam. Aztán inkább lemondtam.

válasz erre

Vendég

13 éve, 10 hónapja és 24 napja

A vas marad, de a rendszer most frissül alatta. :-)

válasz erre

Vendég

13 éve, 10 hónapja és 24 napja

új szeróra is kerül vajon?

válasz erre

Vendég

13 éve, 10 hónapja és 24 napja

Rohadt jó gammának tűnik. Rég olvastam róla tényleg.

válasz erre
Zandagort
nincs ár
kövesd a játékot!

 
legutóbbi hozzászólások
 

Itt is rontjuk a levegőt

marco profilja