Ezen örömteli alkalomból a 2K Games és a Gearbox úgy határoztak, hogy összedobnak egy friss trailert a játékhoz, ami egyben az utolsó mozgóképe is lett a címnek. A launch trailer ugyan már semmi újdonságot sem mutat meg nekünk magáról az alkotásról, de nem is arra hivatott, sokkal inkább azért készült el, hogy még a megjelenés előtt felcsigázza a játékosokat.
Erre pedig tökéletesen alkalmas az alábbi két perces prezentáció, ami tökéletesen bemutatja a játék kissé őrült és kiforgatott világát, a benne rejlő lehetőségeket, a különleges grafikus élményt és így tovább.
Ne feledjétek továbbá azt sem sem, hogy hamarosan mi is megosztjuk véleményünket veletek a Borderlands 2-vel kapcsolatban, méghozzá egy játékteszt keretein belül, így amennyiben kíváncsi vagy arra, hogy mit gondolunk a címről, látogass vissza hozzánk a közeljövőben. Addig pedig ímhol a játék launch trailere:
#tv#