A 13.3 hüvelykes Full HD kijelzővel szerelt M3 alapesetben NVIDIA GTX 765M videokártyával érkezik, 2GB DDR5 VRAM társaságában. Processzorok terén mi választhatunk a rendelés során, a leggyengébb modell egy 2,4GHz-es i7-4700MQ, míg a legerősebb, i7-4930MX Extreme Edition processzorért nagyon durva extra költséget kell fizetnünk. Kapunk még 8GB DDR3 RAM-ot, amit 16-ig bővíthetünk és egy 750GB-os merevlemezt is tartalmaz az alapár.
A megfelelő hangzásért a Sound Blaster Cinema rendszere felel, míg a csatlakozók terén kapunk USB 2.0 és 3.0 verziókat is, valamint egy HDMI 1.4 és VGA is került a gépbe. A gyártó 5 órás üzemidőt ígér, ami jónak számít egy ilyen gép esetében.
A személyre szabható M3 a gyártó oldalán már megrendelhető, külön pozitívum, hogy Európába is szállítanak. Vámmal együtt, egy hetes határidőn belül az alapmodellt átszámítva 335 ezer Forintért hozzák el a házunkig.