Masszív 13 GB-os frissítést kapott a Dead Rising 3

2014. január 20.
1.4771
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Alaposan kikerekedhetett a szemük a hétvégén Dead Rising 3 rajongóinak, lévén a Capcom egy újabb frissítést tett elérhetővé a játékhoz, ami szó szerint rekordméretűre, mintegy 13 GB-ra duzzadt.
 

A fanatikusok először maguk sem értették, hogy a gigászi csomagra miért is volt szükség, hiszen letöltésével semmi változást sem tapasztaltak az alkotásban, ellenben az alapjátékkal együtt már 33 GB szabad helyük úszott el az Xbox One merevlemezéről.

A Capcom később a hivatalos fórumon erősítette meg, hogy a frissítés a korábban betervezett négy DLC közül az elsőnek készítette elő a terepet, de vélhetően a maradék háromnak is, hiszen amennyiben mindegyiket egy ilyen méretű frissítés előz meg, kis híján nem marad helyük a játékosoknak a konzol merevlemezén.
Dead Rising 3 rajongóinak, lévén a Capcom egy újabb frissítést tett elérhetővé a játékhoz, ami szó szerint rekordméretűre, mintegy 13 GB-ra duzzadt.'>
5 hozzászólás

I3enG

12 éve, 4 hónapja és 26 napja

már nem menő az ha a dobozos verziónak a lemezén van lezárt tartalom, most már a hdd-re kell tenni, logikus

válasz erre

kpal

12 éve, 4 hónapja és 26 napja

ekkora frissítéssel Afrika jóllakna nyelvnyújtó smiley

válasz erre

totyak

12 éve, 4 hónapja és 27 napja

Jobb helyeken 13Gb-ból kijön egy értelmes játék, ezek meg frissítésbe adnak le ennyit.

válasz erre

rDAVE

12 éve, 4 hónapja és 27 napja

Az igen, 13gb a semmiért. Ezt csak azért csinálták, hogy most már úgyis megveszik a DLC-t, ha már ennyit leszedetek miatta. röhögő smiley

válasz erre

Vendég

12 éve, 4 hónapja és 27 napja

Az a komoly csomag!röhögő smiley

válasz erre
Dead Rising 3
15.000 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások